Страхотно и полезно четиво, препоръчвам на всеки който търси самоусъвършенстване.
| Издател | Самиздат |
| Брой страници | 160 |
| Година на издаване | 2025 |
| Корици | меки |
| Език | български |
| Тегло | 151 грама |
| Размери | 19x13 |
| ISBN | 9786190405368 |
| Баркод | 9786190405368 |
| Категории | Есеистика. Публицистика. Българска, Българска проза, Съвременна българска литература, Българска художествена литература, Художествена литература, Книги |
Книгата „Пътят към себе си: всичко, което търсиш, е в теб“ е за хората, които търсят пътя към себе си (път, който често се губи в хаоса на съвременния живот, докато преследваме някакви цели, мечти и очаквания), но, разкъсани на 100 страни, разпиляват енергията си в различни посоки.
Живеем в безумно шумна среда, а този шум пречи на концентрацията, на мислите ни за успех и на това да ги канализираме в желаната посока. Пречи на истинското ни Аз да се прояви и да се заяви. Постоянно сме ангажирани с ненужни действия, които нямат особено значение за живота и целите ни. Разсейваме се лесно, вниманието ни отнема постоянно вибриращият телефон в джоба, стотиците имейли и съобщения, или просто мислим за неща, които ограбват настоящия момент... Много от нас се отклоняват от пътя към себе си и вътрешната си хармония, без дори да осъзнават, че са се изгубили. Често забравяме кои сме всъщност и защо правим това, което правим.
Страхотно и полезно четиво, препоръчвам на всеки който търси самоусъвършенстване.
Ще бъдат допускани само мнения свързани с конкретния продукт или автор.
Ще бъдат изтривани мнения:
Други въпроси и мнения моля, изпращайте на [email protected]